Агенція нерухомості «Константа» – це визнана і авторитетна компанія, яка володіє стійкою репутацією надійного партнера.

Починаючи діяльність на ринку нерухомості з 1992 році, компанія поставила перед собою найвищі цілі і завдяки наполегливості, притаманній справжнім професіоналам, зуміла зайняти і втримати позицію лідера у цій галузі. За ці роки створено команду кваліфікованих спеціалістів, відпрацьовано сучасні ріелторські технології, і врешті накопичено величезний досвід.

Упродовж своєї діяльності АН «КОНСТАНТА» веде цілеспрямовану роботу зі створення цивілізованого ринку нерухомості як у регіоні, так і в Україні в цілому.

Сьогодні агенція нерухомості «КОНСТАНТА» – це визнана і авторитетна компанія, яка володіє стійкою репутацією надійного партнера. Розвивати і втілювати нові послуги, зберігаючи традиції та черпаючи досвід попередніх років – це головне призначення компанії.

Зокрема АН «КОНСТАНТА» пропонує професійні послуги у таких сферах:

  • продаж комерційної та промислової нерухомості;
  • продаж квартир, приватних будинків, земельних ділянок;
  • оцінка бізнесу, нерухомості, обладнання, іншого майна підприємств.
  • Візитна картка АН «КОНСТАНТА» - це надійність, професіоналізм, досвід, відповідальність. Адже фахівці з нерухомості компанії пройшли відповідне навчання. Окрім того, АН «КОНСТАНТА» неодноразово брала участь в сертифікації ріелторів з метою підвищення кваліфікації спеціалістів, гарантованого надання клієнтам якісних послуг з підготовки і проведення операцій з нерухомістю.